DRLT Club

Klubas

Klubas – DRLT Klubas yra dronų lenktynių klubas, vienijantis entuziastus, sportininkus ir dronams prijaučiančius žmones.

Klubo narys – rekomenduotas bent 2 esamų klubo narių, stojimo ir metinį ar mėnesinį mokestį mokantis žmogus. Nepriklausantis jokiam kitam dronų lenktynių klubui.

Klubo draugas – klubo veiklą palaikantis asmuo, dažnai dalyvaujantis klubo renginiuose ar bendruose pasiskraidymuose, tačiau, nemokantis nario mokesčio ir gauanantis nuolaidas dalyvavimui DRLT renginiuose.

Klubo nario privilegijos – klubo narys automatiškai gauna privilegijas į uždarus klubo renginius ir skraidymus. Nariai taip pat gauna nuolaidas mokamiems klubo renginiams ir skraidymams, pvz. žiemos angare, klubo organizuojamuose MultiGP lenktynėse. Klubo narys turi galimybę įsigyti kubo aprangą, maikutes, džemperius, kepurėles ir žinoma nemokamą “lifetime” lipdukų tiekimą

Nario mokestis – Klubo narys moka stojimo mokestį 20 eur ir metinį 100 eur arba mėnesinį 10 eur mokestį, kurio reikia skraidymo vietų nuomai bei priežiūrai.

Filosofija – DRLT Klubas kaip ir nuo pat pradžių jo veiklą vystę pirmieji nariai, visų pirma myli dronų lenktynių hobį bei sportą, siekia jį populiarinti Lietuvoje ir už jos ribų. Klubas seka tarptautines tendencijas, bendrauja ir bendradarbiaja su kitais dronų lenktynių klubais, rengia MultiGP lenktynes Lietuvoje bei organizuoja dronų sporto populiarinimo renginius bei veiklas.

Kam naudojami surinkti klubo narių pinigai – surinktos lėšos pagrinde naudojamos trasų įrengimo ir priežiūros reikmėms (pvz. žiemos angaro įrangimas ir nuoma, vasaros trasos šienavimas). Kai surenkamų lėšų kiekis viršys išlaidas trasų įrengimui ir priežiūrai, pradėsime tobulinti trasos ir skraidymų įrangą. Pvz. įsigysime elektros generatorių skraidymams lauke, daugiau palapinių, geresnių vartų, daugiau žymeklių ir kt.

Klubo skraidymo vietos:

 

DRLT Linkmenų angaras

track

Angaras – tai DRLT Klubo žiemos skaidymų vieta.

Skraidymo laikas:

Atviri skraidymai vyksta sekmadieniais nuo 12 val. iki 18 val.

Uždari skraidymai tik DRLT klubo nariams ir draugams vyksta trečiadieniais nuo 18 val. iki 22:00 val.

Starto mokestis žiemą:

DRLT klubo nariai moka 10 eur mėnesinį mokestį už kurį gali dalyvauti tiek trečiadieniais, tiek sekmadieniais.

Ne klubo nariai moka po 5 eur vienkartinį mokestį už skraidymus sekmadieniais.

Klubo draugai moka po 4 eur vienkartinį mokestį už skraidymus.

 

Sekmadieniais pasižiūrėti dronų lenktynių ir kviečiami ir laukiami visi kam tai yra įdomu. Trasoje yra įrengtos dvi saugios stebėjimo zonos, kuriose galima ramiai stebėti skraidančius dronus.

 

Vasaros trasa

Vasarą turėsime privatų lauką skraidymams, kurį reikės šienauti, todėl dalinsimės šiuos kaštus. Kaip ir angare, klubo nariai mokės mažesnius mokesčius.

 


Comments are closed.

Back to Top ↑